امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۰۶۶۷
گزارشگر : ۹۵

کمیته امداد استان کرمانشاه پنج موکب در مسیر زائرین اربعین مستقر می‌کند

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۲۲

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به عضویت مدیر کل این نهاد در ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی (ع)، گفت: امسال کمیته امداد استان کرمانشاه پنج موکب برای پذیرایی و خدمت رسانی در مسیر زائرین اربعین مستقر می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی حسینی فر، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی در سال جاری به منظور تردد زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: این نهاد به منظور پذیرایی و خدمت رسانی به زائرین اربعین پنج موکب در مسیر زائرین در استان برپا می کند.

حسینی فر عنوان کرد: این موکب ها در ادارات ماهیدشت(چهارزبر)، اسلام آبادغرب، حمیل، سرپل ذهاب و قصرشیرین مستقر خواهند شد.

وی افزود: همچنین مجتمع فرهنگی امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان صحنه نیز آماده خدمت رسانی و پذیرایی از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.

مرتضی حسینی فر در ادامه با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال بیش از هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان راهی سفر زیارتی اربعین شوند، بیان کرد: کمیته امداد به هریک از مددجویان متقاضی حضور در پیاده روی اربعین 650 هزار تومان کمک هزینه سفر زیارتی پرداخت می کند.

شایسته ذکر است، هوشنگ بازوند، استاندار و رئیس ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی (ع) در کرمانشاه با توجه به اهمیت بازگشایی مرز خسروی و لزوم خدمت رسانی مطلوب تر به زائرین اربعین محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان را با حفظ سمت به عضویت این ستاد در سال 98 درآورده است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید