امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۰۶۶۰
گزارشگر : ۸۴
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان خبر داد:

مددجویان کمیته امداد سمنان در بازپرداخت تسهیلات بدون معوقات بانکی ندارند

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۳۷

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان گفت: در چهار سال اخیر و همکاری بین کمیته امداد و بانک توسعه تعاون، مددجویان کمیته امداد استان سمنان تا کنون در بازپرداخت تسهیلات، معوقات بانکی نداشتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا اکبری، مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان در ادامه با اشاره به اینکه تعامل خوب بین کمیته امداد و مددجویان این نهاد خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون به‌عنوان  بانک دولتی همکاری مطلوبی با این نهاد برای تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان این نهاد داشته باشد.

وی بابیان اینکه یکی از اهداف این بانک بر اساس رسالت حمایت از اقشار ضعیف جامعه و تحت حمایت کمیته امداد است، افزود: در چند سال این بانک اخیر تسهیلات اشتغال‌زایی خوبی برای ایجاد فرصت‌های شغلی پرداخت کرده است.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان با اشاره به  تبصره 16 اعتبارات بانکی برای و اعتبارات اشتغال روستایی خاطرنشان کرد: از محل اشتغال روستایی 180 نفر در سامانه کارا ثبت‌نام کردند.

علیرضا اکبری اعتبارات اختصاص داده‌شده اشتغال روستایی را 87 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: از این مجموع 96 فقره پرداخت‌شده و باقی‌مانده پرونده‌ها تشکیل و تا پایان تابستان سال جاری اقدام و پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید