امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
یکشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۷:۰۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۰۶۵۸
گزارشگر : ۱۰۵
قائم مقام کمیته امداد مازندران:

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 10مهرماه برگزار می‌شود

(یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۷:۰۳

قائم مقام کمیته امداد مازندران در برنامه زنده رادیو پیام گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 10مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، ناصر اسکندری، قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هر ساله قبل از ورود به سال تحصیلی جدید جشن عاطفه ها به نفع دانش‌آموزان نیازمند در سراسر استان برگزار واظهار داشت:مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با همکاری آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و صدا و سیما در هفتم و هشتم شهریور برگزار شد .

وی افزود: مردم نیکوکار مازندران تاکنون در مرحله نخست جشن عاطفه ها نزدیک به یک میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد: 400 هزار پاکت عاطفه ها در هفته اول مهر ماه بین دانش آموزان مدارس سراسر استان توزیع و کمک های جمع آوری شده بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می شود.

وی گفت:با نظارت کمیته امداد و مدارس ملزومات بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود و امیدواریم با کمک مردم نیکوکار استان در ایجاد امید و خودباوری در میان دانش آموزان تحت حمایت اقدامات موثری انجام دهیم.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با تقدیر از همراهی و مشارکت مازندرانی های نوعدوست با این نهاد، افزود: دفاتر کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردمی است.

اسکندری گفت: هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #۱*۸۸۷۷* کمک های خود را پرداخت کنند.

خاطر نشان می شود : 9هزار دانش آموز در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید