امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۰۶۵۵
گزارشگر : ۹۹

رشد 167 درصدی کمک های مردم استان تهران به طرح احسان حسینی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۳۵

سرپرست کمیته امداد استان تهران از رشد 167 درصدی کمک های مردمی به طرح احسان حسینی خبر داد و گفت: این کمک ها از ابتدای ماه محرم تاکنون انجام شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه طرح احسان حسینی یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که در ماه محرم و صفر اجرا می شود، ادامه داد: در قالب این طرح اطعام، توزیع غذای گرم و سبد کالا برای خانواده های نیازمند انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه محرم تاکنون 12 هزار و 679 پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت در استان توزیع شده است، بیان کرد: در همین مدت 1399 سبد کالا نیز بین خانواده های تحت حمایت توزیع شد.

سرپرست کمیته امداد استان تهران با اشاره به کمک های مردم نیک اندیش استان برای طرح احسان حسینی گفت: تاکنون چهار میلیارد و 660 میلیون ریال کمک مردمی در قالب اطعام نیازمندان، توزیع غذای گرم و تهیه سبد کالا هزینه شده  که نسبت به سال گذشته 167 درصد رشد داشته است.

پرپنچی به روش های کمک به طرح احسان حسینی اشاره و تصریح کرد: خیران می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح احسان حسینی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان تهران و همچنین از طریق تلفن ثابت 7355 گزینه 14 و سپس گزینه 3 پرداخت کنند.

وی همچنین از اعلام آمادگی 584 نفر از خیران برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین  استان تهران خبر داد و گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون به ویژه در همایش شیرخوارگان حسینی، تاسوعا و عاشورای حسینی این تعداد از خیران برای حمایت از 628 فرزند یتیم و محسنین اعلام آمادگی کرده اند.

 انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید