امروز شنبه ,۲۳ آذر ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۰۶۵۴
گزارشگر : ۸۱
در سال رونق تولید:

تولید سرویس خواب نوزاد توسط بانوی کارآفرین استان قم

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۱۳

یک بانوی موفق با دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی هم اکنون با سه کارگر، صاحب یک تولیدی سرویس خواب نوزاد در استان قم است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کبری حیدرنژاد بانوی تلاشگری که با کار شبانه روزی اش هم اکنون صاحب یک تولیدی سرویس خواب نوزاد است از گذشته تلخ زندگی اش این چنین می گوید:
سالها پیش با سه فرزندم از همسرم جدا شدم.
وی از اینکه روزگار علاوه بر نقش مادری، نقش پدری را هم حسب جبر روزگار به او سپرده بود، احساس مسئولیت بیشتری می کرد و از خاطراتش این چنین گفت: آن روزها برای امرار معاش خانواده، روزها در کارخانه کار می کردم و شبها به کارهای منزل و فرزندانم رسیدگی می کردم.
خانم حیدرنژاد بالا رفتن سنّش را دغدغه آن روزهایش عنوان کرد و گفت: با بالا رفتن سنّم نگران بودم که دیگر در کارخانه ها به من کار ندهند و بخاطر همین تمام تلاشم را کردم تا بتوانم در کارم مستقل باشم.
وی می گوید: با معرفی یک تولیدی سرویس خواب نوزاد توسط یکی از آشنایان در آنجا مشغول به کار شدم و سعی کردم در مدت کمتر از یکسال کار یاد بگیرم تا مستقل شوم.
این بانوی پرتلاش از اینکه توانسته بود در مدت هشت ماه استادکار تولیدی سرویس خواب نوزاد شود با خوشحالی می گوید: بعد از کسب مهارت، به فکر تأمین سرمایه کار افتادم و چون شنیده بودم کمیته امداد به افرادی که تحت حمایت هم نباشند وام اشتغال می دهد به این نهاد مقدس مراجعه کردم.
این بانوی کارآفرین که با دریافت 20 میلیون تومان تسهیلات اشتغال از کمیته امداد توانسته است صاحب یک تولیدی سرویس خواب نوزاد شود می گوید: در آن زمان با استخدام دو نفر خانم به عنوان چرخ کار و یک نفر دیگر به عنوان وسط کار کارم را آغاز کردم و به لطف الهی هم اکنون هر کدامشان حدود دو میلیون تومان حقوق می گیرند.
وی می گوید: به دلیل نداشتن سرمایه زیاد، با ابتکاری که انجام دادم، از مشتری ها پارچه می گرفتم و کارشان را تحویل می دادم که بعد از یک سال و نیم، درآمد کل تولیدی ام به پنج میلیون تومان رسید.
این بانوی موفق حاصل سالها کار سخت در کارخانه ها و تولیدی اش را خرید یک واحد آپارتمانی و موفقیت فرزندانش را در مقاطع تحصیلی عالی دانشگاه عنوان کرد و گفت: خداوند را برای نعمت هایش و داشتن زندگی خوبم شکرگزارم و امیدوارم با کمک یک سرمایه گذار بتوانم تولیدی ام را رونق بخشم.
انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید