امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۶۵۱
گزارشگر : ۸۵
در اشتغالزایی، رتبه دوم کشوری را کسب کردیم؛

ایجاد 15 هزار فرصت شغلی تا پایان امسال در خراسان رضوی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۵۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از ایجاد 15 هزار فرصت شغلی تاپایان امسال در سطح استان خبر داد و اعلام کرد در سال گذشته رتبه دوم اشتغالزایی را کسب کردیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده در مراسم بازدید از واحدهای در دست ساخت ناشی ازتخریب سیل اول سال در روستای سیف آباد بردسکن گفت: سهم تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد استان  در سال جاری 400 میلیارد تومان است که تعهد ما بر ایجاد 15 هزار فرصت شغلی جدید در استان وجود دارد.
وی افزود: کمیته امداد استان در سال گذشته 170 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال زایی تخصیص داد که 7 هزار و 500 طرح را در حوزه های مختلف اجرا کرد.
آسوده اظهار کرد: خوشبختانه کمیته امداد استان در سال 97 توانست 100 درصد این تسهیلات را جذب کند و به لحاظ  ایجاد اشتغال رتبه دوم کشور را کسب کرد.
همچنین در ادامه این سفر، رئیس کمیته امداد خلیل آباد با عنوان اینکه نزدیک به هزار و 780 خانوار تحت حمایت این نهاد معیشت بگیر هستند، افزود: این اداره در شهرستان از هزار و 900 خانوار تک خدمتی و چند خدمتی حمایت می کند.
محمدرضا حسین پور ضمن اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین بیان کرد: 111 یتیم تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان خلیل آباد وجود دارد که 920 حامی دارند. همچنین 158 خانواده مشمول طر محسنین هستند که حدود 600 نیکوکار از آنها حمایت می کنند که امیدواریم با حضور نیکوکاران همه این فرزندان حامی دار شوند.
وی با تاکید بر اینکه اکثر خانواده های تحت حمایت کمیته امداد خلیل آباد واحد مسکونی دارند ولی برخی از این واحد ها نیازمند مقاوم سازی است، تصریح کرد: پروژه ساخت 6 واحد مسکونی در هفته دولت کلنگ زنی شد که تا پایان سال ساخته و تحویل مددجویان خواهد شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید