امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۰۶۴۷
گزارشگر : ۹۳

واگذاری ۱۵۰ واحد مسکن به مددجویان بوشهری در هفته دفاع مقدس

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ساخت بیش از یک‌ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این استان در سال جاری، گفت: بیش از ۱۵۰ واحد از این مسکن‌ها در هفته دفاع مقدس به مددجویان واگذار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های کمیته امداد است اظهار داشت: در این راستا نهضت ساخت مسکن مددجویی با همکاری نهادها و  دستگاه‌های اجرایی آغاز شده که بر اساس برنامه‌ریزی تا 2 سال آینده هیچ مددجویی در استان نباید بدون مسکن بماند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به همکاری سپاه در ساخت مسکن مددجویی ویژه نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد تصریح کرد: در این راستا سپاه در ساخت یک‌ هزار واحد مسکونی مددجویی با کمیته امداد همکاری می‌کند که روند اجرای طرح‌ها بسیار مطلوب است.

لطفی با اشاره به اینکه بیش از 150 واحد مسکونی در هفته دفاع مقدس به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود افزود: با تسریع در تکمیل طرح‌های ساخت مسکن مددجویی توسط سپاه استان بوشهر پیش‌بینی می‌شود واحدهای مسکونی مددجویی تحویلی در هفته دفاع مقدس به 200 واحد افزایش یابد.

وی زیربنای هر کدام از واحدهای مسکونی مددجویی را 50 مترمربع دانست و تصریح کرد: برای ساخت 200 واحد مسکونی مددجویی یاد شده توسط سپاه استان بوشهر بیش از بر یک میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مددجویی در دست ساخت خبر داد و گفت: از سال گذشته با مشارکت سپاه و استانداری بوشهر ساخت بیش از یک‌ هزار واحد مسکونی مددجویی در شهرها و روستاهای استان بوشهر آغاز شده که حداکثر تا بهمن‌ماه امسال بخش عمده‌ای از آنها به مددجویان کمیته امداد واگذار می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید