امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۹
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۰۶۴۵
گزارشگر : ۹۳
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد؛

کمک یک میلیارد تومانی مردم بوشهر به دانش‌آموزان نیازمند در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۹

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مردم و خیران این استان یک میلیارد تومان جهت کمک به دانش آموزان نیازمند تحویل کمیته امداد دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها از اول شهریورماه آغازشده و تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد و مردم خیر و نیکوکار این استان در مرحله نخست این جشن مشارکت قابل‌توجهی داشتند و کمک‌های نقدی و کالایی مورد نیاز دانش آموزان تحت حمایت راپرداخت کردند.

لطفی با بیان اینکه شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز نیازمند در استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند گفت:برای هر نفر از این دانش آموزان مبلغ ۸۰ هزار تومان کمک‌هزینه تحصیلی به‌حساب آنان واریز شده است.

وی در ادامه افزود: این تعداد دانش آموز  یک میلیارد و 500 میلیون تومان کمک‌هزینه تحصیلی و نوشت‌افزار، کیف، کفش و سایر ملزومات تحصیلی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: جشن دوم عاطفه‌ها ۱۰ مهرماه در مدارس استان بوشهر برگزار می‌شود و دانش آموزان خیر و نیکوکاران با حضور در مدارس کمک‌های خود را برای دانش آموزان مددجو تحویل مدیران مدارس می‌دهند.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای هر دانش‌آموز معادل ۳۰۰ هزار تومان بسته تحصیلی در قالب پوشاک، کفش، کیف و لوازم‌التحریر تحویل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: هیچ دانش‌آموز مددجو بدون کمک‌هزینه، لباس، ملزومات تحصیلی، کفش و کیف جدید به مدرسه نمی‌رود.

لطفی بابیان اینکه توجه به برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی افراد تحت پوشش کمیته امداد در اولویت این نهاد است اظهار داشت: کمیته امداد طرح‌های مهمی در عرصه اجرای برنامه‌های فرهنگی، تربیتی، آموزشی دانش آموزان و خانواده‌های مددجو تدوین و عملیاتی کرده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید