امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۴
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۶۴۲
گزارشگر : ۳۸
طی پنج‌ماهه نخست امسال محقق شد؛

کمک سه میلیارد تومانی مردم هرمزگان به نیازمندان/ رشد 67 درصدی پرداخت صدقه در سال جاری

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۱۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم نوع‌دوست هرمزگان، سه میلیارد و 19 ملیون تومان صدقه برای رفع مشکلات نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد تاجیک، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان اظهار داشت: مردم نوع دوست هرمزگان، در پنج ماه سال جاری سه میلیارد و 19 میلیون تومان صدقه برای رفع مشکلات نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کردند که این کمک ها نسبت به سال گذشته 67 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به افزایش اعتماد مردم به کمیته امداد گفت: از مجموع کمک های اهداء شده در پنج ماه سال جاری، دو میلیارد و 9 میلیون تومان صدقه نقدی، 750 میلیون تومان بصورت صدقه کالا و 250 میلیون تومان نیز به مراکز نیکوکاری اهداءگردیده است که مبالغ جمع آوری شده درزمینه ی کمک هزینه ازدواج جوانان، تأمین مسکن، امور درمانی، کمک‌های موردی، تحصیلی و تسهیلات قرض‌الحسنه مددجویان و نیازمندان هزینه شده است.

تاجیک ادامه داد: کمیته امداد درصدد است پرداخت صدقه و تمامی کمک‌های مردمی را از حالت سنتی به الکترونیکی تبدیل نماید که امیدوایم با بسترسازی ایجادشده این مهم نیز تحقق پیدا کند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم نیک اندیش هرمزگان می‌توانند به ‌منظور تسریع در امر کمک‌رسانی به نیازمندان تحت حمایت از طریق سامانه تلفن گویای ۳۲۸۸ و نرم‌افزار ناب با ارسال عدد ۱۰۰ به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ بر روی تلفن همراه خود استفاده نمایند.

انتهای پیام

 

 

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید