امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۵
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۶۳۹
گزارشگر : ۳۸

کمک 10 میلیارد تومانی حامیان به ایتام و محسنین هرمزگانی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: حامیان هرمزگانی طی پنج‌ماهه سال جاری 10 میلیارد و 726 میلیون تومان به فرزندان مشمول طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان اظهار داشت: نقش مشارکت حامیان در امر خدمت‌رسانی به ایتام از اهمیت بالایی برخوردار است و طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» با رویکرد حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد است که در این طرح اثرگذار و هدفمند خیران به انتخاب خود حمایت از یک یا چند نفر یتیم و یا فرزند محسنین را عهده‌دار و ماهیانه مبالغی به‌حساب آنان واریز می‌کنند.

الهیاری گفت: حامیان هرمزگانی طی پنج‌ماهه سال جاری 10 میلیارد و 726 میلیون تومان به فرزندان مشمول طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» کمک کردند که این کمک‌ها نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد 82 درصدی داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان تصریح کرد: از کل کمک‌های اهداء شده هفت میلیارد و 250 میلیون تومان به‌صورت نقدی و سه میلیارد و 476 میلیون تومان به‌صورت کالا جمع‌آوری‌شده است.

وی با تأکید بر اهمیت گسترش شبکه حامیان و حامی یابی مبتنی بر نیاز محرومان در زمینه‌های معیشت، درمان، مسکن، اشتغال، جهیزیه و تحصیل دانش آموزان یادآور شد: استفاده از رسانه‌های جمعی ازجمله فضای مجازی باهدف نهادینه کردن و اشاعه فرهنگ حمایت از کودکان یتیم و محسنین در جامعه ضروری است.

الهیاری در پایان ضمن تشکر و قدردانی از جامعه خیرین کمیته امداد گفت: حمایت از ایتام و نیازمندان یکی از بزرگ‌ترین دست آورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که ریشه در فرهنگ اسلامی و ایرانی مردم این سرزمین دارد که با این حمایت‌های گسترده و با استعانت از خداوند متعال امید است بتوانیم شرایط مناسبی را برای تمام ایتام و نیازمندان جهت بهره‌مند شدن از خدمات اجتماعی را فراهم‌سازیم.

انتهای پیام


 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید