امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۰۶۳۸
گزارشگر : ۹۵

حضور گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی در محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۴۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی روز یکشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در محلات کم برخوردار و حاشیه ای شهر کرمانشاه حاضر و به ارائه خدمات پزشکی رایگان به مددجویان خواهد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی هماهنگی به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه مقرر شد یک تیم جهادی متشکل از پزشکان مجرب در مناطق کم برخوردار و محروم شهر کرمانشاه حضور یابند.

رحمتی پور عنوان کرد: این تیم پزشکی جهادی در روز یکشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در محلات محروم و حاشیه ای حوزه استحفاظی کمیته امداد منطقه دو شهر کرمانشاه حضور می یابند.

وی با بیان اینکه گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی به صورت کاملا رایگان به مداوای بیماران ساکن در این مناطق کم برخوردار می پردازد، ادامه داد: آن دسته از مددجویان تحت حمایت این نهاد که نیازمند خدمات درمانی تخصصی تر و ادامه روند درمانی باشند از سوی پزشکان این گروه جهادی به دیگر کادرهای درمانی ارجاع داده می شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: همچنین کمیته امداد نیز در روز یکشنبه در کنار خدمات این گروه پزشکی بیش از 200 پرس غذای گرم بین خانوارهای محروم کرمانشاهی توزیع خواهد کرد.  

 شایسته ذکر است، گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی در روز یکشنبه از صبح تا بعدازظهر همان روز به منظور انجام معاینات پزشکی رایگان در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در محله آقاجان شهر کرمانشاه مستقر خواهد شد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید