امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۶۳۵
گزارشگر : ۷۶

تمجید وزیر صنعت، معدن و تجارت از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۲۷

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تمجید از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: روحیه خوبی در کمیته امداد برای خدمت‌رسانی به محرومان وجود دارد.

به گزارش سایت خبری امداد، رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت در مراسم اهدای 1500 بسته فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: خوشا بحال خیرانی که با گمنامی و با تاسی از توصیه های ائمه اطهار(ع) در رسیدگی به مشکلات مردم و محرومین گام های اساسی برمی دارند.

وی با تمجید از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی در رفع نیازهای محرومین افزود: روحیه خوبی در کمیته امداد برای خدمت رسانی وجود دارد و از این حیث خرسندیم.

رییس هیات مدیره مرکز نیکوکاری المهدی(عج) تبریز ادامه داد: یکی از اقدامات ارزنده کمیته امداد استان در ماه محرم، توزیع غذا بین نیازمندان بود که شاهد صحنه های زیبایی در ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری بودیم.

رحمانی با تقدیر از همراهی مردم با کمیته امداد، گفت: هر جا مردم پای کار بیایند قدرت بیکران حاصل شده و کارها بهتر پیش می رود.

گفتنی است وزیر صنعت معدن و تجارت بعنوان رییس هیات مدیره مرکز نیکوکاری المهدی (عج) وابسته به کمیته امداد آذربایجان شرقی نیز فعالیت داشته و در روند توزیع بسته های آموزشی به دانش آموزان نیازمند در آستانه سالتحصیلی جدید مشارکت داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید