امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۰۶۳۴
گزارشگر : ۸۴
معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

اعزام 400 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد سمنان به کربلای معلی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۱۳

معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان گفت: در آستانه اربعین حسینی 400 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان با کمک‌ مردم نیکوکار به پیاده‌روی کربلای معلی اعزام می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدابراهیم یوسفیان، معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اهمیت اعزام پرشور زائران تحت حمایت کمیته امداد به زیارت مرقد مطهر سرو و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: بستر مناسب برای حضور گسترده مددجویان در این همایش عظیم الهی فراهم‌شده است.

وی تأکید کرد: خیرانی که شرایط سفر را ندارند، در قالب طرح زیارت نیابتی مددجویان و افراد نیازمند را به کربلا اعزام کنند و در این حرکت عظیم سهیم باشند.

محمدابراهیم یوسفیان در ادامه با اشاره به اینکه 75 درصد هزینه سفر زیارتی مددجویان را کمیته امداد پرداخت می‌کند، افزود: از محل کمکهای مردمی در قالب طرح شوق زیارت، به هر مددجو بیش از 900 هزار تومان برای کمک‌هزینه اعزام به کربلا می‌شود تا این افراد نیز بتوانند از معنویات زیارت عتبات عالیات بهره‌مند شوند.

 

بهره‌مندی 700 مددجوی کمیته امداد سمنان از اردوهای آموزشی و تربیتی

معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان از محقق شدن برنامه معاونت فرهنگی این نهاد در  در تابستان سال جاری خبر داد گفت: 700 مددجوی کمیته امداد سمنان از اردوهای آموزشی و تربیتی بهره‌مند شدند.

وی  از برنامه همه‌ساله کمیته امداد باهدف پر کردن اوقات فراغت و آموزش مددجویان تحت حمایت کمیته امداد افزود: این کلاس ها به صورت دو نوبت صبح و بعد از ظهر و سه روز برگزار شده است.

وی به بهره‌مندی 20 ساعت آموزش مددجویان در هر دوره سه‌روزه کلاس‌های آموزشی خبر داد و گفت: در حال حاضر کلاس آموزشی دخنران و پسران مستعد ازدواج در اردوگاه آموزشی حضرت مهدی عج شهرستان مهدیشهر با حضور 80 نفر از مددجویان این نهاد در حال برگزاری است.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید