امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۰۶۳۲
گزارشگر : ۹۸

ارائه خدمات درمانی به ۱۵۰۰ مددجوی البرزی توسط پزشکان جهادگر

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۵۵

پزشکان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج) به ۱۵۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز خدمات درمانی عمومی، چشم پزشکی، دندانپزشکی و اطفال ارائه کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام(ره) البرز با اشاره به حضور پنجاه پزشک جهادگر در مناطق محروم شهرستان نظرآباد گفت: همزمان با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، اردوی جهادیِ درمانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله(عج) در مناطق حاشیه نشین و محروم شهرستان نظرآباد استان البرز مستقر شدند و مددجویان نیز از خدمات این گروه بهره‌مند شدند.
وی بابیان اینکه بر اساس تشخیص پزشکان جهادی مددجویان نیازمند به مراحل تکمیلی درمان به آزمایشگاه‌ها و مراکز تصویربرداری پزشکی معرفی شدند افزود: در این اردو پزشکان جهادگر و نیکوکار با تخصص‌های داخلی، ارتپدی، ریه، اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، مامایی، تغذیه و روان‌شناسی از 16 الی 21 شهریور به مددجویان خدمات پزشکی ارائه کردند.
محمدی فرد با اشاره به اینکه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی نیز تعداد چهارصد مددجوی این نهاد از غذای نذری این گروه جهادی بهره‌مند شدند گفت: در سال‌های گذشته گروه‌های جهادی با همکاری بسیج سازندگی و به‌صورت افتخاری، تعمیر برخی واحدهای مسکونی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد البرز را بر عهده گرفتند.

انتهای پیام

 
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید