امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۰۶۳۰
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

تشکیل هسته تخصصی محرومیت‌زدایی و توانمندسازی مددجویان در استان مرکزی

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۴۲

هسته تخصصی محرومیت‌زدایی وتوانمندسازی کمیته امداد استان مرکزی با همکاری اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها، اساتید و پژوهشگران حوزه‌های علمیه و مجموعه‌های دانش‌بنیان تشکیل شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عدالت بهرامی، قائم مقام امداد استان مرکزی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، توجه و رسیدگی به مستضعفان در رأس توجهات نظام اسلامی قرار گرفته است، گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون اقدامات مؤثری در جهت کاهش فقر و نابرابری انجام‌شده است؛ اکنون در طلیعه رستاخیز اربعین دوم انقلاب اسلامی برای تحقق تمدن نوین اسلامی، نیازمند عزم و همتی جهادی در این مسیر نورانی هستیم.
وی از تشکیل هسته تخصصی محرومیت‌زدایی وتوانمندسازی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد و تصریح کرد: هسته تخصصی محرومیت‌زدایی وتوانمندسازی با همکاری ، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها، اساتید و پژوهشگران حوزه‌های علمیه و مجموعه‌های دانش‌بنیان تشکیل شد.
وی تجمیع و هم‌افزایی ظرفیت نخبگان استان اعم ازحوزه علمیه ، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری را از اهداف تشکیل این هسته برشمرد و گفت: ایجاد مرجعی برای هماهنگ‌سازی مطالعات پژوهشی حوزه فقر و محرومیت‌زدایی در سطح استان و جلوگیری از انجام مطالعات موازی و درنهایت اجتناب از اتلاف زمان و هزینه از دیگر اهداف تشکیل هسته محرومیت زدایی است.
بهرامی در پایان اضافه کرد: با ایجاد هسته محرومیت زدایی بسترهای لازم به منظور به‌کارگیری ظرفیت دانشجویان توانمند، اساتید، شرکت‌های دانش‌بنیان برای تحقق سیاست‌های محرومیت‌زدایی و زمینه لازم برای همکاری‌های بین بخشی در حیطه‌های مختلف علمی، اجرایی و پژوهشی به‌منظور ارتقای کیفیت فعالیت‌های محرومیت‌زدایی فراهم می شود.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید