امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۰۶۲۸
گزارشگر : ۹۱
توسط یک خیرنیکوکار سمنانی انجام شد

اطعام پنج هزار مددجوی زاهدانی در دهه اول محرم

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۷:۴۶

رئیس کمیته امداد اداره دو شهرستان زاهدان گفت: همزمان با آغاز ایام محرم اطعام دهی به پنج هزار مددجو در روز عاشورا توسط خیر نیک‌اندیش استان سمنان انجام شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدکیخا، رئیس کمیته امداد منطقه دو شهرستان زاهدان گفت: همزمان با فرارسیدن ایام محرم اطعام دهی مددجویان تحت حمایت این شهرستان آغاز شده و تا پایان دهه دوم محرم ادامه دارد.

وی افزود: یک خیرنیکوکار اهل استان سمنان به نیت ۷۲شهید دشت نینوا ۷۲عدد دیگ بزرگ برای طبخ غذا به مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل (ع)اهدا کرد.

کیخا ادامه داد: با لطف خدا در روز عاشورای حسینی با عملیاتی کردن نیت خیرخواهانه این نیکوکار ،۵۰۰۰نفر بر سر سفره در طرح اکرام حسینی اطعام شدند.

رئیس کمیته امداد اداره ۲شهرستان زاهدان یادآور شد: برای طبخ این غذای نذری ۷۰۰ کیلو گرم برنج و بیش از ۵۰۰ کیلو گرم گوشت گوسفندی استفاده شده‌است.

وی ضمن دعوت از همه نیکوکاران در یاری رساندن به نیازمندان واقعی، گفت: این نهاد همواره آمادگی دارد تا نیت خیرخواهانه نیکوکاران را در زمینه های مختلف، برای خانواده های نیازمند در اسرع وقت به مرحله اجرا قرار دهد.

کیخا افزود: مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل (ع) یکی از مراکز فعال در عرصه‌ی خدمت رسانی به خانواده‌های ایتام و نیازمندان است که تحت نظر این نهاد فعالیت اثر بخش و بی واسطه خود را به مردم ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید