امروز جمعه ,۴ بهمن ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۰۶۲۱
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی تشریح کرد؛

پخت 72 دیگ غذای گرم و توزیع بین مددجویان

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۰۱

معاون توسعه مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی به تشریح پخت 72 دیگ غذا و توزیع آن بین مددجویان پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح با اشاره به پخت ۷۲ دیگ غذای گرم به نیت ۷۲ شهید کربلا گفت: این تعداد غذای گرم بین مددحویان و خانواده های نیازمند در قالب طرح «احسان حسینی» توزیع شد.

وی ادامه داد: هزینه های این اطعام توسط خیران تقبل شده و همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در محل آستان مقدس امامزاده سیدحمزه(ع) تبریز طبخ و توزیع گردد.

معاون توسعه مشاکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی تاکید کرد: چنین اقدامات خیرخواهانه‌ای علاوه بر ارتقای همبستگی اجتماعی و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، موجب می‌شود تا بخشی از نیازهای ضروری مددجویان برطرف شود.

 وی افزود: در طول ایام ماه محرم و صفر در تمامی مراکز نیکوکاری استان سفره های اطعام برای نیازمندان برپا می شود وخیران و مردم نیک اندیش استان به یاری همنوعان نیازمند خود می‌شتابند.

فاتح همچنین به اجرای طرح «مهر حسینی» اشاره کرده و گفت: در این طرح با مشارکت و همت هیات های حسینی، لوازم تحصیل دانش آموزان نیازمند تامین می شود.

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به روش های نوین در دریافت کمک ها و نذورات مردمی اشاره کرده و گفت: مردم نیک اندیش استان می توانند با شماره گیری کد #041*8877* از طریق تلفن همراه خود کمک های خود را در سریع ترین زمان به نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید