امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۶۲۰
گزارشگر : ۸۰
در قالب طرح مفتاح الحنه در قزوین صورت گرفت؛

بازدید از 105 خانواده با حضور یک خیّر

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۷:۴۳

رئیس کمیته امداد قزوین گفت: در قالب طرح مفتاح الجنه از 105 خانواده در شهر قزوین دیدار بعمل آمد که کمک های مختلفی به آنها ارائه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی بیان کرد: خدمت به نیازمندان محوری ترین و اساسی ترین اقدام در کمیته امداد است.

وی ادامه داد: وظیفه کمیته امداد این است که پس از شناخت نیازمندان واقعی، شرایط را برای دسترسی بهتر نیکوکاران به فضای انفاق و نیکوکاری فراهم کند که در واقع باید گفت که این نهاد وظیفه دارد واسطه اغنیاء و فقرا باشد.

رئیس کمیته امداد قزوین اضافه کرد: توصیه ما بر این است که کمک های مردمی را به سمت اقدامات پایدارتر و موثرتر در زندگی مددجویان هدایت کنیم.

وی افزود: در این میان طرح های مختلف برای ارتقای خدمت به نیازمندان فراهم شده است که یکی از این طرح ها، مفتاح الجنه است.

کشاورز حسین آبادی تصریح کرد: در طرح مفتاح الجنه نیکوکاران بیش از پیش با مشکلات مددجویان آشنا می شوند و در مواردی که توانایی داشته باشند، کمک های لازم برای آنها متناسب با توانایی و شرایط نیکوکار حاضر ارائه می شود.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال طی پیگیری های صورت گرفته و اجرای برنامه بازدید مفتاح الجنه از 105 خانواده نیازمند که 68 خانواده آنها سادات بودند؛ نیکوکار حاضر، 105 میلیون تومان به این خانواده ها مساعدت کرد.

رئیس کمیته امداد قزوین تصریح کرد: همچنین از سوی این نیکوکار ویزیت رایگان 30 بیمار نزد پزشکان و تأمین روزانه 10 پرس غذا برای نیازمندان مساعدت شد.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم انیکه با کمک های مالی شهروندان امکان تهیه نیازهای مددجویان متناسب با نیاز مددجویان فراهم می شود ولی کمیته امام (ره) از کمک های غیرنقدی نیز استقبال می کند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری اهداء کنند تا براساس نیّت آنها هزینه شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید