امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۰۶۱۹
گزارشگر : ۱۰۰

رئیس جدید اداره امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد استان ایلام معرفی شد

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۲۲

در آیینی که با حضور مدیرکل کمیته امداد استان ایلام و دیگر اعضای شورای مدیران این نهاد برگزار شد رئیس جدید اداره امور اداری و رفاه کارکنان این اداره کل معرفی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در این مراسم با تقدیر از ابراهیم ملکی، رئیس قبلی اداره نیروی انسانی و رفاه کارکنان این نهاد، پرویز موسی نژاد به عنوان رئیس جدید این حوزه منصوب و معرفی شد.
 ضیاء رضایی مدیرکل امداد استان ایلام در این مراسم در سخنانی با اشاره به سالهای فعالیت موسی نژاد به عنوان رئیس کمیته امداد چوار،توجه همه جانبه به نیازمندی های مددجویان را از فعالیتهای برجسته وی برشمرد و گفت: انتظار میرود این روند توسط دیگر مدیران این نهاد در چوار و دیگر مناطق استان مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: از آنجایی که اشتغال و کارآفرینی مهم ترین نیاز جامعه مددجویی در این استان است ،برنامه ریزی برای توانمندسازی این خانواده ها همچنان باید در دستور کار قرار گیرد.
شایسته ذکر است  در بخشی از حکم صادره برای موسی نژاد آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و تحت توجهات و عنایات حضرت ولی عصر«عج» و با الهام از فرامین  مقام معظم رهبری و با بهره گیری از اصول و ارزش های اسلامی، مطابق آئین نامه و دستورالعمل های مربوطه در جهت تحقق اهداف و سیاست های اجرایی این نهاد مقدس، براساس شرح وظایف تعیین شده، تمامی سعی و تلاش خویش را درخدمت بیش از پیش به محرومان و نیازمندان و پیشبرد اهداف عالیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی بکارگیرید.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید