امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۶۰۱
گزارشگر : ۸۵
از عاشورا تا اربعین؛

اجرای طرح «احسان حسینی _ اطعام نیازمندان»

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۵۸

معاون توسعه مشارکتهای مردمی خراسان رضوی از اجرای طرح «احسان حسینی _ اطعام نیازمندان» از عاشورا تا اربعین با شعار به "عشق حسین(ع)، اطعام نیازمندان" به نفع مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین گیلاسی با اشاره به اینکه کمیته امداد خراسان رضوی همزمان با ماه های محرم و صفر آمادگی دارد تا در قالب اجرای طرح احسان حسینی نذورات مردمی را جمع آوری و بین نیازمندان توزیع کند، گفت: عزاداران حسینی، هیئت های مذهبی و عموم مردم نیکوکار می توانند در قالب اجرای این طرح در توزیع نذورات خود سهمی را برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد در نظر بگیرند و به آنها اهدا کنند.
وی با اشاره به اینکه سهیم کردن مددجویان کمیته امداد و خانواده های نیازمند می تواند در قالب توزیع غذای گرم و سبد کالا، اهدای وجه نقد و پهن کردن سفره صورت  گیرد، ادامه داد: علاوه بر دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، مساجد، حسینیه ها و موکب های سطح استان، 17 پایگاه در اطراف حرم مطهر در مشهد مقدس نسبت به جذب مشارکت های مردمی اقدام می کنند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی با بیان اینکه با بهره‌ مندی از ظرفیت معنوی ائمه جماعات، هیات امنا و عزاداران هر محله و مسجد در ایام محرم تلاش داریم خدمات مطلوبی به اقشار نیازمند ارائه شود، اظهار کرد: خیران می‌توانند کمک‌های خود را به مساجد، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند تا بر اساس نیت آنان بین نیازمندان همان محل توزیع شود.
گیلاسی ترویج فرهنگ انفاق، ساماندهی نذورات مردمی برای توزیع بین خانواده‌های نیازمند را از مهمترین اهداف طرح احسان حسینی برشمرد و بیان کرد: ماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری رسانی به محرومان جامعه دارد.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: دفاتر کمیته امداد در سطح استان تا پایان ماه صفر آماده‌ دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا (ع) است و نیکوکاران علاوه بر پرداخت حضوری می‌توانند با استفاده از یکی از روش‌های شماره‌حساب ۰۱۰۵۲۲۴۴۰۶۰۰۰ نزد بانک ملی با شناسه واریز ۳۵۶۰۲، و یا شماره‌گیری کد #3 *7 * ۸۸۷۷ * از طریق تلفن های همراه ، نسبت به واریز وجوه خود در قالب طرح احسان حسینی اقدام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید