امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۶۰۰
گزارشگر : ۸۵
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد؛

ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی با ارائه 400 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان خراسان رضوی

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۵۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: امسال با تخصیص 400 میلیارد تومان تسهیلات به کمیته امداد استان، زمینه ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی فراهم می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده در سفر به شهرستان خوشاب و در نشست شورای اداری شهرستان خوشاب افزود: امسال 400 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال به این نهاد اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته 5/2 برابر رشد داشته است.
وی بیان کرد: اعتبارات اشتغال کمیته امداد در بخش‌ مشاغل خرد و کسب و کارهای کوچک، پشتیبانی و به کارآفرینانی که می‌توانند فرصت شغلی ایجاد کنند پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی گفت: رویدادهای کارآفرینی خلاق(استارتاپ ) در کمیته امداد فرصتی برای استعدادیابی، رونق تولید و اشتغال است که کمیته امداد از سال گذشته تاکنون در این مسیر قدم های خوبی برداشته است.
آسوده ادامه داد: کمیته امداد در رویدادهای کارآفرینی تا مرحله تجاری سازی از کارآفرینان حمایت می‌کند.
وی با اعلام اینکه برای امسال سه هزار مسکن احداث و تحویل مددجویان می‌شود، اظهار کرد: در سال 97، فرایند ساخت، خرید و یا مقاوم سازی ۲ هزار مسکن ویژه مددجویان تحت حمایت انجام شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، مشارکت مردم در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۴۰ درصد افزایش داشت، هرچند مراجعه مردم به کمیته امداد نیز نسبت به پارسال ۶۰ درصد افزایش داشته است.
همچنین در این سفر مدیرکل کمیته امداد به دیدار امام جمعه شهرستان رفت و بر همکاری هرچه بیشتر با این نهاد تاکید کرد.
شایسته ذکر است: در این سفر مرکز نیکوکاری ام البنین(س) و یک باب مسکن مددجوی روستایی به افتتاح رسید و از یک طرح اشتغال و 2 خانواده مددجو با رفع مشکلات آنها بازدید کرد.
لازم به یادآوری است: دیدار با کارکنان کمیته امداد خوشاب، بازدیداز حوزه های کاری آنان  و گفتگوی صمیمی با آنان از دیگر برنامه های مدیرکل کمیته امداد در سفر به شهرستان خوشاب بود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید