امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۵۹۴
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

آمادگی کمیته امداد برای توزیع نذورات مردمی میان نیازمندان

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد امام (ره) آمادگی دارد تا نذورات عاشقان و علاقمندان به حضرت اباعبداله الحسین (ع) را در طرح احسان حسینی، براساس نیّت آنها میان نیازمندان توزیع کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی بیان کرد: همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی این نهاد آمادگی دارد همانند سنوات گذشته نذورات مردم را میان نیازمندان توزیع کند.

وی ادامه داد: محرم اگرچه در یک بُعد عزاداری و سوگواری برای سالار شهیدان است ولی این عزاداری ها در شور محرم به شعور حسینی رسیده تا سیره اهل بیت (ع) را پیاده کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: یکی از مسائل مورد توجه ائمه اطهار موضوع رسیدگی به نیازمندان بوده که در سیره عملی آن بزرگوان هم مشهود است .

وی افزود: کمیته امداد امام (ره) در ایام محرم این فرصت را فراهم کرده است تا غذای گرم نذری عاشقان و علاقمندان به حضرت اباعبداله الحسین (ع) را براساس نیّت آنها میان نیازمندان توزیع کند.

مومنی اعلام کرد: در این ایام علیرغم تعطیلی تاسوعا و عاشورا، دفاتر کمیته امداد و به خصوص مراکز نیکوکاری آمادگی دارند تا کمک های مردمی را پذیرا باشند؛ مراکز نیکوکاری اغلب در مساجد فعال هستند و بیشتر فعالیتشان به صورت محله ای است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: شماره تماس 33808 و کد دستوری برای تلفن همراه # 028*8877* به صورت مستمر آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مردم نیکوکار است.

وی یادآورشد: مردم نیکوکاری که برای اهدای کمک به نیازمندان نذری دارند و در صورت عدم توان برای غذای گرم، می توانند با مشارکت در طرح احسان حسینی، کمک های خود را به مقدار دلخواه اهداء کنند تا در کنار کمک سایر هموطنان برای نیازمندان هزینه شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید