امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۹
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۰۵۸۶
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام :

توانمندسازی خانواده‌ها اصلی‌ترین هدف کمیته امداد در خدمت‌رسانی به محرومان است

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: توانمندسازی همچنان رسالت مهم و اصلی ترین هدف کمیته امداد در خدمت‌رسانی به محرومان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم کمیته امداد اداره چوار ایلام بیان کرد: اگرچه که در طول سال خدمات گسترده و متنوعی به نیازمندان این استان ارائه می شود اما ارائه خدمات و راهکارهایی که منجر به کاهش وابستگی و در نهایت استقلال معیشتی و توانمندسازی این خانواده ها باشد از اولویت های مهم کمیته امداد است.
وی با اشاره به خدماتی که به نیازمندان و مددجویان بخش چوار ارائه شده است گفت: خدمت رسانی ها در این منطقه به نحو درست و در مسیر مطلوبی قرار دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به همکاری و همدلی صمیمانه بین کارکنان امداد بخش چوار گفت: کار هدفمند و با برنامه ریزی، وقت گذاری، اشراف بر نیازهای مددجویان و انجام کار کارشناسی در راستای رفع نیازهای آنان از شاخص های مهم خدمت رسانی در این منطقه است.
رضایی ادامه داد: وجود این شاخصهای بسیار خوب و همچنین ظرفیتهایی که در این منطقه برای ارائه خدمت وجود دارد می تواند کاهش محرومیتها در این منطقه و ارتقاء سطح معیشتی آنان را به دنبال داشته باشد.
امام جمعه چوار نیز در این آیین با تقدیر از خدمات متنوع کمیته امداد بیان کرد: کمیته امداد در مجموعه فعالیتهای خود خدمات کم نظیری را هدف گذاری و ارائه داده است که کمتر سازمانی چنین خدمات متنوعی را ارائه داده است.
حجت الاسلام میهن پرست افزود: ارتباط گسترده و همه جانبه با قشر خیر و نیکوکار و استفاده از توان این افراد از برجسته ترین خدمات این نهاد است.
در این مراسم با تقدیر از خدمات چندساله موسی نژاد به عنوان رئیس کمیته امداد چوار، خیراله ملکی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد چوار معرفی شد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید