امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۳
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۰۵۸۳
گزارشگر : ۲۷

افتتاح مسکن مددجویان در بخش چنارشاهیجان کازرون

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۴۳

۲۵ واحد مسکونی با حضور مدیر کل کمیته استان فارس در بخش چنارشاهیجان کازرون افتتاح و به مدد جویان تحت حمایت تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدبذرافشان، مدیر کل کمیته امداد فارس در بازدید از طرح‌های اشتغال‌زا و افتتاح مسکن مددجویان این نهاد در بخش چنارشاهیجان کازرون با اشاره به اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی امسال برای کمیته امداد قائمیه و کوهمره، گفت: اگر همکاران در کمیته امداد این دو بخش همت کنند وزمینه جذب را بوجود آورند، این اعتبار تا سقف ۵۰ میلیارد ریال قابل افزایش است.
او از اهدای ۲۵ واحد مسکونی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی قائمیه خبر داد و افزود: در 5 ماه نخست امسال، بیش از هزار و ۱۰۰ فعالیت مسکن در استان فارس داشته‌ایم که بیش از ۴۰۰ واحد آن ساخت یا خرید بوده و در مرداد ماه امسال تقدیم خانواده‌ها شده است.
بذرافشان ادامه داد: بنا داریم تا پایان سال جاری تمامی خانواده های ایتام تحت حمایت فاقد مسکن را با کمک خیران صاحب خانه کنیم.
او با اشاره به کمک 4 میلیارد ریالی یکی از خیران در حوزه مسکن قائمیه گفت: ما نیز همین مبلغ را در حوزه مسکن قائمیه هزینه می‌کنیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به مرحله اول جشن عاطفه‌ها اظهار داشت: مردم استان فارس در مرحله اول جشن عاطفه‌ها بیش از چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک کردند.
بذرافشان با اشاره به ۲۵هزار دانش‌آموز شناسایی شده و تحت پوشش کمیته امداد گفت: قرار است مردم در حوزه‌های نوشت‌افزاری، پوشاک و همچنین سرویس مدارس عنایت داشته و پیش از بازگشایی مدارس کمک‌های خود را تقدیم کنند.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید