امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۵
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۰۵۶۶
گزارشگر : ۵
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

آغاز عملیات احداث 6 هزار واحد مسکونی مددجویان در سیستان و بلوچستان

(جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

رئیس کمیته امداد با حضور در شهرستان خاش، کلنگ احداث 6 هزار واحد مسکونی مددجویان استان سیستان و بلوچستان را به زمین زد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری صبح امروز با حضور در این مراسم با اشاره به تفاهم نامه مشترک ساخت 6 هزار واحد مسکونی برای مددجویان استان سیستان و بلوچستان با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: از این تعداد هزار واحد مسکونی در شهرستان خاش ساخته می شود.  
 
وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان تحت حمایت است گفت: در حال حاضر 157 هزار خانوار در استان سیستان و بلوچستان از خدمات این نهاد بهره مند هستند و باید تلاش کنیم با توانمند سازی مددجویان این عدد را کاهش دهیم.
 
سید مرتضی بختیاری افزود: برای توانمندسازی 9 هزار خانواده تحت پوشش در استان هدف گذاری شده بود که پس از مشاهده ظرفیت و پتانسیل های موجود این رقم به 12 هزار شغل  افزایش داده شد.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به همکاری خوب دولت، مجلس و خیرین نیکوکار در یاری رساندن به مددجویان تحت پوشش این نهاد، خواستار توجه بیشتر همه مسئولان به مناطق محروم شد.
 
احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم با بیان اینکه در سال‌های اخیر اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد در حوزه توانمندسازی مددجویان این استان انجام شده است، گفت: فاصله غنی و فقیر در سیستان و بلوچستان بسیار زیاد است که باید تلاش شود با گسترش فرهنگ کمک و انفاق در جامعه این فاصله هر چه سریعتر کاهش یابد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به سهم مشارکت‌های مردمی این استان در طرح هاى کمیته امداد، افزود: مجموع مشارکت‌های مردم سیستان و بلوچستان در سال گذشته بیش از 60 میلیارد تومان بوده است.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید