امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۵۴۷
گزارشگر : ۸۰
در قزوین صورت می گیرد؛

اجرای طرح احسان حسینی با مشارکت عزاداران

(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۴۹

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طرح احسان حسینی همزمان با ایام ماه محرم ماه عزاداری سید الشهدا(ع) با هدف بهره گیری از فضای معنوی این ماه برای افزایش خدمت به نیازمندان با مشارکت مساجد، حسینیه ها، تکایا و هیات های مذهبی اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی بیان کرد: دستگیری از نیازمندان و کمک به تأمین معاش آن‌ها بخش جدانشدنی از سیره اهل بیت (ع) است و شایسته است در ایام سوگواری و تعزیت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، این سیره از سوی عاشقان و ارادتمندان اهل بیت (ع) استمرار یابد.

وی ادامه داد: مردم نیکوکار و عزاداران حسینی می‌توانند برای تمسک هر چه بیشتر به سیره اهل‌ بیت (ع) با مشارکت در طرح احسان حسینی نذورات خود را به دفاتر کمیته امداد تحویل دهند.
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: متولیان و بانیان هیئت‌های مذهبی و همچنین مردم نیکوکار استان می‌توانند سهمی از غذای نذری خود را برای نیازمندان کنار بگذارند.

وی گفت: مساجد، حسینیه ها، تکایا و هیات های مذهبی و نیز نقش روحانیون، مبلغان و مداحان در ترغیب مردم نیکوکار استان می‌ توانند در این طرح معنوی و خداپسندانه نذورات خود اعم از غذای گرم، و قربانی را به این نهاد تحویل داده تا در اسرع وقت در بین نیازمندان واقعی توزیع شود.

مومنی خاطرنشان کرد: طرح احسان حسینی همزمان با ایام ماه محرم ماه عزاداری سید الشهدا(ع) با هدف بهره گیری از فضای معنوی این ماه برای افزایش خدمت به نیازمندان با مشارکت مساجد، حسینیه ها، تکایا و هیات های مذهبی اجرا می شود.

وی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح معنوی را هدفمند کردن نذورات مردمی برای مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ احسان حسینی مومنان به نیازمندان است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به مشارکت مردم در طرح احسان حسینی اعلام کرد: سال گذشته مردم استان قزوین بیش از چهار میلیارد و 200 میلیون تومان در قالب طرح احسان حسینی مشارکت کردند.

وی یادآورشد: مردم خیر و نیکوکار استان می توانند با پرداخت الکترونیکی از طریق سرشماره #028*8877* اپراتورهای تلفن همراه، مشارکت خود را در طرح های مختلف و با مبالغ دلخواه اعلام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید