امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۸
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۰۵۳۶
گزارشگر : ۹۲
در 5 ماهه سال‌جاری صورت گرفت:

کمک 3 میلیارد تومانی حامیان به کودکان نیازمند اردبیلی

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۰۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین بیش از سه میلیارد و 600 میلیون تومان در پنج ماهه نخست سال‌جاری به کودکان تحت حمایت کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ صفر توحیدی با اشاره به اینکه حامیان طرح اکرام و محسنین بیش از سه میلیارد و 600 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود در پنج ماهه نخست سال‌جاری کمک کرده‌اند، گفت: همواره شاهد افزایش کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان به ایتام تحت حمایت و فرزندان مشمول طرح محسنین هستیم که در سایه‌ کمک‌های آنها، بخش مهمی از مشکلات ایتام مرتفع شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 1745 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، افزود: 3513 فرزند مشمول طرح محسنین نیز از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند تا با کمک حامیان و نیکوکاران بخش مهمی از مشکلات‌شان برطرف شود.
توحیدی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 13 هزار و 544 حامی رسیدگی به امور ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل را برعهده گرفته‌اند، بیان کرد: حامیان علاوه بر حمایت‌های نقدی، به صورت غیرنقدی نیز با تهیه سبد کالایی و بسته‌های فرهنگی و تحصیلی و رسیدگی به سایر نیازمندی‌های خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل، آنها را مورد حمایت‌های همه‌جانبه خود قرار می‌دهند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» در پنج ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته حدود 23 درصد افزایش داشته است، گفت: تلاش داریم در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» از ظرفیت خیران و حامیان برای کمک به فرزندان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل بهره‌مند شویم.
وی با بیان اینکه طرح «محسنین» با هدف دستگیری از فرزندان خانوار تحت حمایت که دارای سرپرست از کار افتاده و بیمار هستند اجرا می‌شود، افزود: استقبال خیلی خوبی از این طرح صورت گرفته که با حمایت‌های حامیان «محسنین» بخش قابل توجهی از نیازهای ضروری فرزندان تحت حمایت رفع شده است.
توحیدی با اشاره به اینکه با کمک‌های حامیان، ایتام تحت حمایت با آسودگی خاطر و بی‌دغدغه می‌توانند در کنار سایر همنوعان خود به مدارج عالی علمی و تحصیلی دست پیدا کنند، اعلام کرد: با حمایت‌های همه جانبه حامیان و خیران می‌توانیم گام‌های موثرتری را به منظور مرتفع ساختن مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، جهیزیه و مسکن ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت برداریم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ برای اعلام چگونگی کمک‌رسانی به ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در اختیار خیران و حامیان قرار دارد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید