امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۰۴۹۲
گزارشگر : ۳۸

تأمین مسکن یکی از نیازهای اصلی مددجویان هرمزگانی

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۲۰

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: 389 خدمت مسکن در بخش‌های خرید و ساخت، تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستایی، بهسازی و مقاوم‌سازی و انجام تعمیرات مسکن برای مددجویان هرمزگانی طی پنج‌ماهه سال 98 انجام‌گرفته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: خدمات مسکن این نهاد در سرفصل‌های خرید، ساخت، تکمیل واحدهای نیمه‌تمام مسکن شهری و روستایی، بهسازی و مقاوم‌سازی و تعمیرات مسکن به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

وی افزود: تأمین مسکن یکی از نیازهای اصلی مددجویان هرمزگانی است که در همین راستا کمیته امداد هرمزگان در پنج‌ماهه نخست امسال 389 خدمت مسکن به مددجویان هرمزگانی ارائه‌ نموده و بیش از یک میلیارد و 813 میلیون تومان اعتبار برای ارائه این خدمات هزینه شده است.

الهیاری گفت: 16 هزار و 799 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان فاقد مسکن هستند که از این تعداد خانوار، هشت هزار و 743 خانوار در مناطق شهری و هشت هزار و 56 خانوار در مناطق روستایی ساکن هستند.

مدیرکل کمیته استان هرمزگان ادامه داد: پرداخت وام مسکن برای مددجویان در بخش ساخت و خرید مسکن شهری را تا سقف ۳۰ میلیون تومان، مسکن روستایی تا سقف ۱۵ میلیون تومان و تعمیرات تا سقف پنج میلیون تومان انجام می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال با مشارکت خیران تعداد 730 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان احداث خواهد شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید