امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۴۸۰
گزارشگر : ۸۹

شصت و هشتمین مرکز نیکوکاری چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 28 مرکز نیکوکاری راه‌اندازی شده که در مجموع اکنون 68 مرکز نیکوکاری در استان فعال هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نصیر محمودی بابیان اینکه شعار مراکز نیکوکاری «مردم برای مردم» است بیان کرد: این مراکز توسط مردم همنا منطقه اداره می‌شوند و به صورت محله‌محور با هدف نهادینه سازی فرهنگ احسان و نیکوکاری فعالیت می‌کنند.

وی ضمن تشریح خدمات و کمک‌هایی که توسط این مراکز به نیازمندان ارائه می‌شود افزود: کمک‌های خیران و نیکوکاران شامل وجه نقد، کالا و ارائه خدمات رایگان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بابیان اینکه خدمات رایگان در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی و غیره است ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 338 میلیون تومان خدمات رایگان توسط مراکز نیکوکاری به نیازمندان ارائه شده است.

محمودی خاطرنشان کرد: همچنین مردم نوعدوست استان  یک میلیارد و 380 میلیون تومان وجه نقد و 5 میلیارد و 312 میلیون تومان نیز کالا به این مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند که در کوتاه‌ترین زمان به دست نیازمندان رسیده است.

وی تصریح کرد: واگذاری امور خیریه به مردم، شناسایی نیازمندان مناطق، شناسایی و جذب خیران و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان در اسرع وقت از جمله اهداف راه‌اندازی این مراکز است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید