امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۴۷۰
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

فراهم آوردن فرصت های خدمت به مددجویان یک ضرورت است

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۵۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: فراهم آوردن فرصت های خدمت به مددجویان از طریق روش های مختلف یک ضرورت است چراکه اساس کار ما خدمت به مردم است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی در بازدید از ساختمان در حال احداث اداره کمیته امداد قزوین بیان کرد: اگر به تأسیس کمیته امداد امام (ره) دقت کنیم، درمی یابیم که ضرورت، حساسیت و اهمیت تأسیس این نهاد به حدی بوده که امام خمینی (ره) تنها 22 روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستور تشکیل این نهاد را صادر کردند.

وی ادامه داد: این فوریت در حالی صورت گرفته که در 14 اسفند 57 تنها 22 روز از پیروزی انقلاب گذشته و هنوز اقدامات تکمیلی برای استقرار نیروی انقلابی در حال انجام است ولی ضرورت رسیدگی به محرومان موجب می شود تا این تأسیس از سوی امام (ره) مقدم باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: کلام و رفتار امام خمینی (ره) نیز باید در این نهاد برجسته و الگو باشد، سرمشق گرفتن از پیر جماران به ما یادآوری می کند که حتی کارهای کوچک رسیدگی به محرومان را دست کم نگیریم.

وی تصریح کرد: فراهم آوردن فرصت های خدمت به مددجویان از طریق روش های مختلف یک ضرورت است چراکه اساس کار ما خدمت به مردم است.

مومنی خاطرنشان کرد: کار ساخت این ساختمان نباید به واسطه اینکه قرار است با ساختمان فرسوده فعلی جابجا شود، به تأخیر بیافتد بلکه باید کارها سریع تر انجام شود چراکه یک روز آغاز بکار زودتر یک روز خدمات زودتر و حتی یک گام در خدمات بهتر باید مورد توجه و حساسیت ما باشد.

وی عنوان کرد: پس از کمیت خدمت به مردم، کیفیت خدمات ارائه شده نیز گام دیگری است که باید مورد توجه باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار کرد: خدمات کمیته امداد به لحاظ کیفی شفاف و روشن است و از طرف دیگر این خدمات طوری ارائه می شود که عزت نفس و شخصیت مددجو حفظ شود.

وی یادآورشد: اجرای هر چه سریع تر احداث این ساختمان باید بیش از پیش مورد توجه و پیگیری رئیس اداره قزوین باشد و از فرصت های مختلف و ظرفیت های متنوعی که وجود دارد برای  خدمت به مددجویان استفاده شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید