امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۴۶۴
گزارشگر : ۸۹

19 واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری احداث شد

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۶

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 5 ماهه نخست امسال 19 واحد مسکن روستایی برای مددجویان کمیته امداد استان احداث شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: تأمین مسکن مقاوم و ایمن برای مددجویان از سیاست‌های اصلی کمیته امداد با رویکرد بهبود سطح زندگی و توانمندسازی آن‌ها است.

وی بابیان اینکه واحدهای مسکن روستایی برای مددجویان فاقد مسکن و دارای شرایط احداث می‌شود افزود: 43 واحد مسکن روستایی دیگر نیز نیمه‌تمام هستند که پس از تکمیل به مددجویان تحویل داده می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد استان ضمن بیان اینکه واحدهای مسکونی برای مددجویان فاقد مسکن و دارای شرایط مطابق با اصول و قوانین نظام ‌مهندسی احداث می‌شود گفت: همچنین 6 واحد مسکونی نیز برای مددجویان کمیته امداد ساکن شهرهای استان احداث و یا خریداری شده است.

حیدری با اشاره به نیاز برخی از واحدهای مسکونی به تعمیرات جزئی و کلی ادامه داد: 178 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد استان نیز تعمیر شده‌اند.

شایان‌ذکر است، طرح بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی از طرح‌های کمیته امداد در راستای تأمین مسکن متناسب، مقاوم و بادوام روستایی برای مددجویان است. نیکوکاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح به سامانه «طرح نوسازی مسکن روستایی» مراجعه کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید