امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۰۴۵۶
گزارشگر : ۹۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

بهره مندی هزار و 901 کودک تحت حمایت از سبدهای تغذیه کمیته امداد

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۳۱

یک‌هزار و 901 کودک زیر پنج سال که از بیماری سوء تغذیه رنج می‌برند تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی قرار داشته و از حمایت‌های این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمدرضا شایسته جو، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک به رفع سوء تغذیه کودکان نیازمند از برنامه‌های حوزه حمایت کمیته امداد است ، گفت: یک‌هزار و 901 کودک زیر پنج سال که از بیماری سوء تغذیه رنج می‌برند تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی قرار داشته و از حمایت های این نهاد بهره مند هستند.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 570 میلیون تومان در قالب شارژ بن کارت و تهیه سبد غذایی با همکاری مشترک معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت رفاه به این کودکان مساعدت شده است.
وی با اشاره به اجرای طرح همسفره توسط کمیته امداد ، افزود : نیکوکاران و خیران می توانند با انتخاب سبد غذایی هر کودک به مبلغ ماهانه 70 هزار تومان در جهت کاهش و رفع سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال مشارکت کنند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان در پایان گفت: در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از 20 هزار در خواست از سوی مددجویان شهر وروستایی در خصوص وام کارگشایی ،درمان ،اجاره وودیعه مسکن ،تعمیر و ساخت مسکن ،جهیزیه ،وام اشتغال ،فرهنگی ،تحصیلی ،آموزش ومشاوره جهت ارائه خدمات تحویل شده است.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید