امروز یکشنبه ,۱۸ خرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۰
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۰۴۳۸
گزارشگر : ۵
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح 551 واحد مسکن مددجویی در کرمان/ آغاز فاز دوم ساخت پنج هزار واحد مسکن مددجویان

(پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۵۰

551 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در استان کرمان با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح و فاز دوم پروژه ساخت پنج هزار واحدی مسکن مددجویان این استان آغاز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مراسم کلنگ‌زنی و آغاز ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان استان کرمان با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان استانی در شهرستان بردسیر برگزار شد.
 
رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینکه پنج هزار واحد مسکونی براساس تفاهم‌نامه با سازمان برنامه و بودجه در استان کرمان در حال ساخت است، گفت: بر اساس تفاهم‌نامه با سازمان برنامه و بودجه، ۱۵ هزار واحد مسکونی در سه استان کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با همکاری دولت ساخته می‌شود.
 
بختیاری افزود: از پروژه پنج هزار واحدی مسکن مددجویان در استان کرمان در فاز نخست 800 واحد در حال ساخت است و امروز با کلنگ‌زنی آغاز فاز دوم این پروژه، ساخت 800 واحد دیگر در استان کرمان آغاز شد که بودجه آن تامین شده و با ساخت این واحدهای مسکونی قدم خوبی برای مددجویان فاقد مسکن برداشته می‌شود.
 
رئيس کمیته امداد بر مشارکت مردم در امور خیر و برنامه‌های این نهاد تاکید کرد و گفت: با کمک‌های مردم نیکوکار، کارهای بزرگی می‌توان انجام داد و از همه مدیران کمیته امداد خواسته‌ایم در برنامه‌های مهمی هم چون مسکن، از خیران کمک بگیرند.
 
رئیس کمیته امداد در ادامه همچنین یک واحد مسکن مددجویی از مجموع ۵۵۱ واحد ساخته شده در استان کرمان را به صورت نمادین در شهرستان بردسیر افتتاح کرد.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید