امروز شنبه ,۲۳ آذر ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۴۲۶
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

حضور 1780 دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت در دوره‌های آموزشی

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۴۳

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل تابستان 1780 دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت در دوره‌های آموزشی کانون‌های کمیته امداد استان شرکت کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با تشریح فعالیت‌های این نهاد در فصل تابستان بیان کرد: اوقات فراغت از مقوله‌های مهم در سنین نوجوانی و جوانی است که نیازمند توجه خاص است.

وی با اشاره به اهمیت بهره‌مندی دانش‌آموزان و دانشجویان از این فرصت مغتنم افزود: در تابستان امسال 1780 نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان در دوره‌های آموزشی، تربیتی، اعتقادی و هنری شرکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اردوهای برون استانی و درون استانی باهدف ایجاد شور و نشاط و افزایش آگاهی علمی و فرهنگی مددجویان برگزار می‌شود ادامه داد: در 2 ماهه فصل تابستان اردوهای درون استانی و برون استانی برای 1064 نفر از مددجویان کمیته امداد استان برگزار شده است.

ملک پور با اشاره به سایر برنامه‌های فرهنگی ویژه فصل تابستان خاطرنشان کرد: همچنین 102 نفر از دانش‌‌آموزان، دانشجویان و طلاب علون دینی استان به اردوهای طرح سدید و وارثین اعزام شده‌اند.

وی بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 752 نفر از مددجویان به اردوهای زیارتی اعزام شده‌اند تصریح کرد: مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند در راستای کمک به اعزام نیازمندان به سفر زیارتی مشهد مقدس به ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا سایت «شوق زیارت» مراجعه کنند.

انتهای پیام  

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید