امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۴۱۷
گزارشگر : ۸۰
همزمان با هفته دولت روی داد؛

تحویل واحد مسکونی به مددجو

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

همزمان با هفته دولت یک واحد مسکونی احداثی به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) در دشتابی تحویل شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرماندارشهرستان بوئین زهرا در مراسم تحویل یک واحد مسکونی احداثی در روستای احمدآباد بخش دشتابی بیان کرد: همانطور که بنیانگذار جمهوری اسلامی فرمودند این انقلاب را پابرهنگان برپا کردند و صاحبان این انقلاب همان کوخ نشینان هستند.

علی رحمانی اضافه کرد: تأسیس کمیته امام (ره) اقدامی نشأت گرفته از مفاهیم و اعتقادات دینی است که در همان گام های نخستین پیروزی انقلاب به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی محقق شد.

وی خاطرنشان کرد: اقدام سریع امام (ره) در تأسیس این نهاد در حالی که هنوز 22 روز از پیروزی انقلاب بیشتر نمی گذرد، پیام های مختلفی دارد که باید از آن درس بگیریم که مهمترین آن اولویت قرار دادن رسیدگی به نیازمندان در زندگی است.

در ادامه مدیرکل امورروستایی استانداری قزوین اظهارکرد: کمیته امداد استان قزوین با با اداره کل امور روستایی استانداری تفاهم نامه همکاری دارد.

اکرم نجفی خاطرنشان کرد: براساس این تفاهم نامه همکاری آماده همکاری و کمک به کمیته امداد امام (ره) برای خدمت به محرومان هستیم که در این راستا دهیاری ها برای تعامل با این نهاد آمادگی دارند.

در ادامه رئیس کمیته امداد بخش دشتابی عنوان کرد: این اداره با صرف اعتبارات داخلی، کمک خیرین و نیکوکاران عزیز،خدمات مختلفی از جمله احداث مسکن برای ولینعمتان را در اولویت قرارداده است.

یوسف رحمانی طاهری خاطرنشان کرد: واحدمسکونی حاضر که امروز به بهره برداری رسید دارای 75متر زیربناست که با هزینه ای بالغ بر 60میلیون تومان احداث شده است البته 24میلیون تومان از طریق کمک بلاعوض و تسهیلات کمیته امداد و مبلغ 21میلیون تومان از محل تسهیلات بنیادمسکن و مبلغ  15میلیون تومان توسط خیران مساعدت شده است.

وی یادآورشد: کمیته امداد آمادگی دارد کمک های مختلف خیران را با هم افزایی و سایر منابع به سمت نیازهای جدی همچون مسکن نیازمندان سوق دهد تا بتوانیم دغدغه فقدان مسکن را در میان مددجویان نداشته باشیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید