امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۰۳۹۲
گزارشگر : ۹۴
در هفته دولت محقق شد؛

اجرای 100طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۳۶

صد فرصت شغلی بااعتبار سه میلیارد و 301 میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت ایجاد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در چهارمین روز از هفته دولت، طرح اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرماندار بویراحمد، مدیرکل کمیته امداد استان، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج و جمعی از امدادگران این نهاد به نمایندگی از سایر طرح‌های اشتغال‌زایی، افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مراسم بهره‌برداری از این طرح گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد، رسیدگی به وضعیت اشتغال مددجویان و کمک به توانمندسازی آنان از طریق ایجاد اشتغال پایدار است.
وی با اشاره به بهره‌برداری از 100طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان در هفته دولت در سال جاری افزود: سه میلیارد و 301میلیون تومان اعتبار و تسهیلات برای اجرای این طرح‌ها هزینه شده است.
مبشری با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 517 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجراشده است، افزود: اعتبار هزینه شده در این خصوص 15 میلیارد و 632 میلیون تومان و طرح‌های اجرایی مددجویان بیشتر در زمینه‌های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی، حمل‌ونقل صنفی و خدمات بوده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد نظارت بر اجرای طرح‌هاست که در این خصوص بعد از اجرای طرح به مدت چهار بار در طول یک سال طرح مورد نظارت و ارزیابی قرار می‌گیرد که این روند تا پنج سال ادامه دارد.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید