امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۳۳۱
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین:

جشن عاطفه‌ها هفتم و هشتم شهریور برگزار می‌شود

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۵

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله نخست هفتم و هشتم شهریور و مرحله دوم دهم مهرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی در جلسه ستاد احسان و نیکوکاری استان با موضوع هماهنگی برنامه‌های جشن عاطفه ها بیان کرد: جشن عاطفه‌ها در سال جاری با رویکردهای متناسب با ایام مقارن برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: جشن عاطفه ها در دو مرحله برگزار می شود که مرحله نخست هفتم و هشتم شهریور و مرحله دوم دهم مهرماه برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: روز هفتم شهریور ماه جشن عاطفه ها در میادین و مراکز اصلی شهرها و در روز هشتم شهریور در مصلی های نماز جمعه برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به آغاز ماه محرم، جشن عاطفه ها در مرحله دوم با حال و هوای این ایام برگزار خواهد شد از این رو تلاش می شود تا با برنامه ریزی و اطلاع رسانی شایسته بستر مشارکت و حضور هیئت های مذهبی را در این برنامه ملی و مذهبی پر رنگ تر کنیم برداریم.

فرهادی با اشاره به اقدامات انجام شده اعلام کرد: سال گذشته در جشن عاطفه ها بیش از سه میلیارد و 234 میلیون تومان مشارکت مردمی را شاهد بودیم که پیش بینی می کنیم در سال جاری شاهد مشارکتی بیش از چهار و نیم میلیارد تومان باشیم.

وی یادآورشد: سال گذشته پیش از آغاز سال تحصیلی لوازم التحریر و پوشاک مربوط به آغاز سال تحصیلی دانش آموزان نیازمند توزیع شد و تلاش می کنیم برای سال جاری نیز با استفاده از تجربیات گذشته، شاهد ارتقای کمی و کیفی خدمات باشیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید