امروز جمعه ,۱۵ آذر ۱۳۹۸
یکشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۷
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۰۳۱۶
گزارشگر : ۹۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

برگزاری جشن عاطفه‌ها باهدف تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۷

جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به‌صورت عمومی و اختصاصی (نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها فرهنگ‌سازی، ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب مبنی بر تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند است، گفت: جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به‌صورت عمومی و اختصاصی (نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش نیاز دهک‌های پایین جامعه به‌ویژه مددجویان، جشن عاطفه‌های سال 98 با رویکرد تحولی برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بیان کرد: برنامه عمومی جشن عاطفه‌ها با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، خیران و اصناف از ابتدای شهریورماه آغازشده است و برنامه اختصاصی و نمادین جشن عاطفه‌ها نیز در روزهای پنجشنبه هفتم شهریورماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، جمعه هشتم شهریورماه در مصلاهای نماز جمعه و چهارشنبه دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

وی همچنین از ایجاد پویش مردمی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان خبر داد و گفت: جشن عاطفه‌های سال جاری فرزندانی دارد که چشم‌انتظار بازگشایی مدارس تخریب‌شده (کامل یا جزئی) خود هستند. کمیته امداد مصمم است به همت خیران و با بهره‌گیری از ایام جشن سراسر مهر و احساس عاطفه‌ها پویشی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان اجرا کند، این پویش با مشارکت مدیران آموزش‌وپرورش، صداوسیمای محلی و استانی و دانش‌آموزان نسبت به جمع‌آوری کمک به ساخت مدرسه برای مناطق سیل‌زده اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از شیوه‌های نوین در دریافت کمک‌های مردمی گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق تلفن همراه با واردکردن کد دستوری #1* 8877 *، نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 096887 اقدام کنند.

مشعل چی یادآور شد: سال گذشته نیکوکاران یزدی  دو میلیارد و 800 میلیون تومان به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند استان به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید