امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۳۱۴
گزارشگر : ۸۰

کمک 58 میلیون تومانی یک حامی به ایتام سادات

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۲۵

یکی از حامیان طرح های کمیته امداد، مبلغ 58 میلیون تومان به ایتام سادات به عنوان عیدی اهداء کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ طی مراسمی از یکی از خیران که به ایتام سادات عیدی اهداء کرده بود، تقدیر شد.در این مراسم رئیس کمیته امداد آبگرم با تقدیر از مردم به لحاظ حُسن اعتماد به این نهاد بیان کرد: امروز بار دیگر شاهد گام نیک دیگر برای خدمت به محرومان از سوی یکی از حامیان هستیم تا بتوانیم عرصه خدمت به نیازمندان را ارتقای کمی و کیفی دهیم.

همت امانی اضافه کرد: یکی از خیران که به عنوان حامی در قالب طرح های مختلف در عرصه نیکوکاری مشارکت دارد به مناسبت عید سعید غدیر خم مبلغ  58 میلیون تومان به عنوان عیدی به سادات نیازمند آبگرم و آوج مساعدت کرد.

وی افزود: 452 نفر از حامیان طرح اکرام ایتام در سال 97 بیش از 192 میلیون تومان به 53 نفر از ایتام کمک کرده اند که متوسط دریافتی ایتام از محل کمک حامیان بیش از 302 میلیون تومان بوده است.

رئیس کمیته امداد آبگرم عنوان کرد: 134 حامی طرح اکرام محسنین نیز با بیش از 111 میلیون تومان کمک به 64 فرزند تحت حمایت برای حمایت از این فرزندان با کمیته امداد مشارکت کرده اند.

در ادامه رئیس کمیته امداد آوج خاطرنشان کرد: خوشبختانه حمایت های مختلف از نیازمندان از سوی اقشار مختلف مردم صورت می گیرد و این در حالی است که بسیاری از نیکوکاران نیز خود با دغدغه هایی در زندگی روبرو هستند.

غلامحسن افتخاری تصریح کرد: بیش از 189 میلیون تومان کمک 373 حامی به 124 فرزند تحت حمایت در آوج در قالب طرح اکرام محسنین و بیش از 244 میلیون تومان کمک 591 حامی به 43 یتیم تحت حمایت در سال 97 رقم خورده است.

وی تصریح کرد: با تلاش های انجام شده در حال حاضر در آوج یتیم بدون مسکن نداریم و ساخت 14 واحد مسکونی نیازمندان نیز در مراحل پایانی است.

رئیس کمیته امداد آوج یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به نیازمند با کد #0282*8877*  به نیازمندان آبگرم و با کد #0284*8877* به نیازمندان آوج اهداء کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید