امروز شنبه ,۳ اسفند ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۰۲۶۷
گزارشگر : ۹۱
رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار زاهدان

توزیع 1200 پرس غذای گرم همزمان با عید غدیر بین ایتام تحت حمایت

(چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۶

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار زاهدان گفت: هم زمان با عید بزرگ غدیر بیش از هزار و 200هزار اطعام در بین خانوارهای تحت حمایت اداره کمیته امداد منطقه چهار شهرستان زاهدان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدرضا براهویی، رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار زاهدان گفت: همزمان با دهه مبارک امامت و ولایت و به منظور گسترش فرهنگ غنی غدیر در جامعه، امسال نیز  برنامه‌های متنوع و مختلفی توسط کمیته امداد منطقه چهار شهرستان زاهدان صورت گرفته است.

وی افزود: به مناسبت دهه امامت و ولایت هزار و 200 پرس غذای گرم توسط مرکز نیکوکاری و این نهاد در نقاط مختلف این شهرستان در بین خانوارهای تحت حمایت توزیع شده است.

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار زاهدان ادامه داد: در این راستا اقدامات و برنامه های متعددی از جمله افتتاح شش واحد مسکونی شهری و روستایی به ارزش 315 میلیون تومان، اشتغال‌زایی 45 مددجو با اختصاص اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون تومان و توزیع 15 دستگاه یخچال صورت گرفته است.

براهویی یادآور شد: همچنین در دهه امامت و ولایت توزیع بسته های بهداشتی بین 100 مددجو و کمک موردی به ارزش 27 میلیون و 100 هزار تومان ارایه شده است.

وی اعلام کرد: با اجرای طرح "نذر قربانی" گوشت قربانی اهدایی از سوی خیران در سطح این شهرستان به افراد نیازمند و خانوارهای تحت حمایت رسید

رییس اداره‌ی کمیته امداد منطقه چهار زاهدان گفت: آموزش دوره صنایع دستی با شرکت 70 زن سرپرست خانوار، جشن و مولودی خوانی، مسابقات فرهنگی و توزیع گوشت در این ایام مورد توجه قرار گرفت.

براهویی افزود: برگزاری نشست با موضوع غدیر شناسی، مراسمات وتجلیل از سادات، بازدید از منازل مددجویان، شعرخوانی شعرای آئینی، مداحی، تواشیح، اجرای سرود برگزاری مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت در این نهاد مقدس بوده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید