امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۵
سرویس : خبر در آیینه رسانه
کد خبر : ۱۷۰۲۳۲
گزارشگر : ۴۸۷

امسال ایتام تحت پوشش کمیته امداد صاحب مسکن می‌شوند

(یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: امسال در قالب یک برنامه عملیاتی، تمامی ایتام تحت پوشش امداد که فاقد مسکن بوده‌اند، صاحب مسکن می‌شوند.

ابراهیم بازیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به احداث، نوسازی و بازسازی مسکن مددجویان اظهار کرد: مسکن همچنان در صدر اولویت خدمات کمیته امداد است و سال 98 سال تحول در حوزه مسکن خواهد بود.

وی ادامه داد: بنا داریم در قالب یک برنامه عملیاتی نزدیک به 100 هزار واحد مسکن را در شهر و روستا را شروع کنیم و بر این اساس ضمن پیشبرد برنامه ابلاغی، بیش از 30 هزار واحد مسکن  در مناطق سیل‌زده باید نوسازی و بازسازی کنیم.

بازیان تصریح کرد: تلاش ما این است که بتوانیم از همه ظرفیت‌ها چه به لحاظ مالی، اجرایی و فنی استفاده کنیم و توسعه‌یافتگی خدمت مسکن را در اکثر شهرها و روستاهایی که مددجویان هستند پیش ببریم و از ظرفیت خیرین و سایر بخش‌ها در حوزه مسکن استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور افزود: واگذاری مسکن به سیل‌زدگان، اولویت کمیته امداد است و برنامه خاصی را پیش‌بینی کرده‌ایم و امسال اعلام کردیم مسکن ایتام را به حداکثر برسانیم و اعلام کنیم که یتیم تحت پوشش امداد بدون مسکن نداریم.

بازیان در پایان گفت: از یک میلیون و 500 هزار خانوار،‌ 150 هزار فاقد مسکن داشتیم که در دوره آقای فتاح بخش عمده‌ای انجام شد و امیدواریم تا پایان برنامه ششم مسکن ایتام را انجام دهیم همچنین امسال همه مددجویان در روستاها که فاقد مسکن هستند، صاحب مسکن می‌شوند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید