امروز شنبه ,۲۸ دی ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۹:۰۸
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۰۱۶۷
گزارشگر : ۴۸۷
با حکم رئیس کمیته امداد؛

مشاور امور جوانان کمیته امداد منصوب شد

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۹:۰۸

سیدمرتضی بختیاری در حکمی، «وحید کمر روستا» را به عنوان مشاور امور جوانان کمیته امداد منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، متن حکم انتصاب «وحید کمر روستا» به عنوان مشاور امور جوانان کمیته امداد به شرح زیر است:
 
جناب آقای وحید کمر روستا
با استناد به بند (6) ماده (14) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، دارا بودن روحیه انقلابی و تجربیات ارزنده در مدیریت و راهبری گروه‌ها و تشکل‌های جهادی و تعامل موثر با جوانان مومن و انقلابی، به موجب این ابلاغ جناب­عالی را به مدت دو سال به عنوان مشاور امور جوانان در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.
بر این اساس انتظار می‌رود برمبنای توصیه موکد رهبر فرزانه انقلاب در حکم انتصاب اخیرشان در کمیته امداد مبنی بر بهره گرفتن از همکاری نیروهای جوان مومن و انقلابی و با نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی معظم له در بیانیه گام دوم انقلاب؛ نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های نیروهای جوان به عنوان موتور پیشران کشور در تمامی سطح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.
تشکیل کارگروه‌های تخصصی و هیات‌های اندیشه‌ورز و ایجاد شبکه شناسایی جوانان مستعد انقلابی با روحیه جهادی، بهره‌گیری و تعامل موثر و هدفمند با مراکز و نخبگان جامعه دانشگاهی و حوزه‌های علمیه در راستای راهبرد مردمی‌سازی امداد، مشورت و ایده‌پردازی در راستای تحول در ماموریت‌های این نهاد مقدس از دیگر انتظارات اینجانب است.
امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر(عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.
سیدمرتضی بختیاری
 
انتهای پیام
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید