امروز جمعه ,۱۶ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۰۱۳۷
گزارشگر : ۸۰
از سوی یک حامی انجام شد؛

مساعدت 22 میلیونی یک حامی به پنج یتیم

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۲۳

رئیس اداره اقبالیه گفت: یکی از حامیان طرح اکرام ایتام 22 میلیون و 900 هزار تومان به پنج یتیم تحت حمایت مساعدت کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد یوسفی طرح اکرام ایتام را یکی از طرح های موفق و مورد استقبال از سوی اقشار مختلف مردم دانست و بیان کرد: یکی از اقداماتی که به طور مستمر پیگیری می شود، ارتباط با خیران برای بهره گیری بیشتر از توان آنها در جهت رفع مشکلات محرومان و نیازمندان است.

وی ادامه داد: در این میان خیران و نیکوکاران بنابر توان و ظرفیت و توانایی خویش برای خدمت محرومان با این نهاد همگام می شوند.

رئیس اداره اقبالیه اضافه کرد: یکی از خیران که از در طرح اکرام حضور شایسته ای دارد برای پنج تن از ایتام تحت حمایت خویش 22 میلیون و 900 هزار تومان مساعدت کرده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده افزود: طی سال 97 با مشارکت و همراهی 803 نفر از خیران، حمایت از 122 نفر از ایتام انجام شد که متوسط کمک هر حامی به ایتام بیش از 58 هزار تومان و متوسط دریافتی هر یک از ایتام بیش از 383 هزار تومان بوده است.

یوسفی اعلام کرد: مجموع کمک های حامیان در سال 97 در قالب طرح اکرام ایتام بیش از 560 میلیون تومان بوده است که مبالغ پرداخت شده از سوی هر حامی برای یتیم انتخاب شده از سوی خیّر اختصاص می یابد.

وی با اشاره به اجرای طرح محسنین اظهارکرد: در طرح محسنین فرزندانی تحت حمایت قرار می گیرند که پدر خانه فوت نکرده ولی به دلیل بیماری سخت و وخیم توانایی کار نداشته و حتی برای ادامه زندگی به مراقبت های خاص نیاز دارد.

رئیس اداره اقبالیه خاطرنشان کرد: 249 نفر از فرزندان محسنین از سوی پنج هزار و 713 حامی در قالب طرح اکرام محسنین مورد حمایت قرار گرفته اند که مجموع کمک نیکوکاران در این طرح بیش از چهار میلیارد و 295 میلیون تومان بوده است.

وی یادآورشد: متوسط کمک هر حامی به فرزندان محسنین بیش از 64 هزار تومان و متوسط دریافتی هر یک از ایتام بیش از 104 هزار تومان بوده است.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید