امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
سه شنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۰۱۲۵
گزارشگر : ۹۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خبر داد

شرکت 59 دستگاه اجرایی در طرح مفتاح الجنه

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۱۹

مدیران کل و معاونین 59 دستگاه اجرایی در سطح شهرستان اراک درسال جاری از 171 خانواده نیازمند تحت حمایت دیدار کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رضا شایسته جو، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه طرح مفتاح الجنه از طرح‌های امداد به منظور دیدار چهره به چهره مسئولان با مددجویان تحت حمایت است ، گفت: در این دیدارها مسئولان با مشکلات خانوارهای تحت حمایت آشنا شده و برای رفع این مشکلات تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی می شود.
وی از شرکت مدیران کل و معاونین 59 دستگاه اجرایی شهرستان اراک در طرح مفتاح الجنه خبر داد و افزود: در این بازدیدها 118 میلیون و 580 هزار تومان به خانوارهای نیازمند کمک نقدی وبه مشکلات آنها توسط مسئولان رسیدگی شده است.
شایسته جو در ادامه ضمن ارائه گزارشی از کمک‌های انجام شده به مناطق سیل زده استان بیان کرد: در بازدیدهای انجام شده، 187 قلم کالا شامل 20 عددیخچال، 30 تخته فرش، 30 عدد اجاق گاز، هفت عدد آبگرمکن ، 15 عدد بخاری و 85 پتو در میان 56 خانواده از خسارت دیدگان بارندگی‌های ابتدای سال جاری در خمین توزیع که به منظور بررسی از نحوه توزیع روستاهای قره کهریز و دهنو مورد بازدید قرار گرفتند.
وی افزود: در بازدید 14 مردادماه از ساکین مناطق محروم و آسیب دیدگان حوادث سال‌جاری غرق آباد، 77 قلم کالا شامل 11 عدد یخچال، هشت تخته فرش ، هشت عدداجاق گاز، 30پتو و دو عددآبگرمکن در میان 36 خانواده از خسارت دیدگان بارندگی‌های ابتدای سال جاری در غرق آباد توزیع و به منظور بررسی از نحوه توزیع روستاهای سامان و قارلق مورد بازدید قرار گرفتند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد در پایان اضافه کرد: در بازدید شانزدهم مردادماه از شهرستان فراهان نیز336 قلم کالا شامل 30 عددیخچال، 40 تخته فرش، 40 عدد اجاق گاز، 160پتو ، 20 عدد بخاری و 6 عدد آبگرمکن در میان 185 خانواده از خسارت دیدگان بارندگی‌های ابتدای سال جاری در فراهان توزیع شد.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید