امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
سه شنبه / ۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۹۸۹۷
گزارشگر : ۵

تقدیر ۱۸۲ نماینده مجلس شورای اسلامی از اقدامات مهندس فتاح در کمیته امداد

(سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۴۴

۱۸۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مهندس فتاح در دوره مدیریت بر کمیته امداد، برای ریاست جدید این نهاد آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، ۱۸۲ نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای از اقدامات سیدپرویز فتاح رئیس پیشین کمیته امداد تقدیر و برای سیدمرتضی بختیاری رئیس جدید این نهاد آرزوی موفقیت کردند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
کمیته امداد امام خمینی (ره) به تعبیر مقام معظم رهبری، یک نهاد اصیل و ضروری برای انقلاب و جامعه اسلامی است که مسئولیت و رسالت خدمت‌رسانی به ضعیف‌ترین و در عین حال، شریف‌ترین آحاد جامعه را بر عهده دارد. این نهاد مقدس با تحت حمایت قرار دادن بیش از سه میلیون نفر مددجوی دائم و دو میلیون نفر نیازمندان موردی، بزرگترین نهاد حمایتی کشور است. تنوع و تعدد سرفصل های خدمت رسانی به خانواده‌های تحت حمایت بالغ بر ۳۵ سرفصل می باشد که حکایت از جامع نگری مدیران این نهاد دارد.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با علم و آگاهی از شرایط کنونی کشور و مشکلات، عدیده اقشار نیازمند و محروم جامعه، ضمن ابراز رضایت از خدمات ارزنده و عملکرد درخشان جناب آقای مهندس فتاح در دوران ریاست این نهاد انقلابی و همکاران خدومشان در اقصی نقاط کشور و تاکید بر دوام حمایت خود از طرح‌ها و برنامه‌های آتی در راستای زدودن غبار فقر و محرومیت از جامعه، انتخاب شایسته جناب آقای مهندس فتاح از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت "رئیس بنیاد مستضعفان" را که بیانگر حسن اعتماد معظم له از تعهد و سوابق ارزشمند در عرصه های مختلف مدیریتی و اجرایی است تبریک گفته و توفیق روزافزون ایشان در ظل توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا) را از درگاه از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیامپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید