امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۹۷۸۷
گزارشگر : ۹۵

1811 دانشجوی کرمانشاهی تحت حمایت کمیته امداد هستند/ اختصاص یک میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان

(سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۳۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هم اکنون هزار و 811 دانشجوی کرمانشاهی تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-98 بیش از یک میلیارد و 225 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به این دانشجویان اختصاص یافته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون 834 دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه های دولتی و روزانه و 977 دانشجوی دانشگاه غیر دولتی، پیام نور و آزاد اسلامی از حمایت های تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند.
رحمتی پور عنوان کرد: 54 نفر از این دانشجویان در مقطع دکتری، 168 نفر در مقطع کارشناسی ارشد، هزار و 260 نفر در مقطع کارشناسی و باقی مددجویان در مقطع کاردانی و در حوزه های علوم دینی تحصیل می کنند.
وی با یادآوری اینکه این نهاد به منظور کمک به تحصیل دانشجویان در هر ترم تحصیلی به آنان کمک هزینه پرداخت می کند، ادامه داد: در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-98 بیش از یک میلیارد و 225 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به این مددجویان اختصاص یافته است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: بخشی از کمک هزینه های تحصیلی پرداخت شده به دانشجویان نیازمند از محل کمک های مردمی و صدقات تامین می شود.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید