امروز سه شنبه ,۲۹ بهمن ۱۳۹۸
دوشنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۹۷۶۰
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی:

7 مقاله کمیته امداد استان مرکزی به مرحله کشوری راه یافت

(دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۷

در طرح تدوین مقالات قرآنی ویژه مددجویان و پرسنل کمیته امداد استان مرکزی در سال 98 تعداد 39 مورد مقاله با موضوعاتی از منظر قرآن مجید، در دو بخش مددجویی و پرسنلی تدوین و توسط گروه ارزیاب ( اساتید دانشگاه ) بررسی شده و 7 مورد از مقالات مذکور انتخاب و به مسابقات کشوری راه پیداکردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، احمد بوالحسنی معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مددجویان و پرسنل کمیته امداد استان مرکزی در ۴ محور قرآن و خانواده، قرآن و اجتماع، قرآن و سبک زندگی ، قرآن و معیشت و با ۲۳ موضوع پژوهشی به رقابت پرداختند ، گفت: با استقبال خوب مخاطبان تعداد 39 مورد مقاله با موضوعاتی از منظر قرآن مجید در دو بخش مددجویی و پرسنلی تدوین و توسط گروه  ارزیاب ( اساتید دانشگاه ) بررسی شده و 7 مورد از مقالات مذکور انتخاب و به مسابقات کشوری راه پیداکردند.
وی افزود: مهلت ارسال آثار تا ابتدای تیرماه بود که در مجموع ۳۹ مقاله برای دبیرخانه ارسال شد ولی تعدادی از مقالات به دلیل عدم رعایت مبانی و الزامات مقاله‌نویسی پذیرفته نشدند و در نهایت ۲۰ مقاله در دبیرخانه مورد پذیرش واقع شد.
وی با بیان اینکه فقط ۱۳ مقاله برای داوری مورد‌ تأیید قرار گرفت، ادامه داد: داوری مقالات قرآنی را اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک برعهده داشتند که حدنصاب نمره جهت قبولی نمره ۸۵ از ۱۰۰ در نظر گرفته شده بود و در نهایت تعداد ۸ مقاله به عنوان برگزیده‌ استان اعلام شد.
بوالحسنی در پایان اظهار کرد: از میان این ۸ مقاله‌ منتخب، دو مقاله در موضوع با هم یکسان هستند که تصمیم بر این است که در مجموع 7 مقاله برای مرحله کشوری ارسال شود، همچنین نتایج داوری مرحله کشوری نیز تا پایان مردادماه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید