امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۴
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۶۹۶۸۶
گزارشگر : ۵
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد:

آغاز واگذاری 6500 واحد مسکونی به مددجویان مناطق محروم با مشارکت سپاه پاسداران

(یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸) ۰۷:۳۴

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز واگذاری 6500 واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در قالب تفاهم‌نامه با سپاه پاسداران خبر داد و گفت: کمیته امداد در سه سال گذشته بیش از سه هزار میلیارد تومان به بخش مسکن مددجویان اختصاص داده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم بازیان در آئین واگذاری 60 منزل مسکونی به مددجویان استان کرمانشاه، افزود: کمیته امداد در سه سال گذشته بیش از 100 هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساخته یا خریداری کرده است.
وی با بیان اینکه کمیته امداد در این مدت بیش از سه هزار میلیارد تومان به بخش مسکن مددجویان اختصاص داده است، ادامه داد: در این مدت همچنین 250 هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساکن در مناطق محروم کشور تعمیر و به‌سازی شده است.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد به تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و سپاه پاسداران اشاره و تاکید کرد: در گام اول این تفاهم‌نامه، پنج هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد واگذار شد و در حال حاضر با ساخت 6500 منزل دیگر، مرحله دوم واگذاری منازل آغاز شده است.
وی با بیان اینکه در سیل اخیر کشور بیش از 30 هزار واحد منزل مسکونی مددجویان آسیب دیده است، عنوان کرد: 12 هزار واحد از این منازل تخریبی بوده که مراحل ساخت آنها آغاز و تعدادی از واحدها به مددجویان تحویل شده است. همچنین تعمیر منازل آسیب دیده در حال انجام است که تا شهریورماه به خانواده‌های سیل‌زده تحویل می شود.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید