امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
دوشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۹۴۷۹
گزارشگر : ۷۷

برگزاری اولین دوره جهادگران کارآفرین استان اصفهان

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۰۱

150 نفر از جوانان جهادگر و دانشجویان بسیجی در دوره آموزشی «جهادگران کارآفرین» که نوزدهم و بیستم تیرماه به همت کمیته امداد اصفهان و حوزه بسیج دانشجویی استان برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهرام سوادکوهی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه اهمیت ویژه توانمندسازی نیازمندان برای کمیته امداد، این نهاد را به سمت استفاده از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در این زمینه رهنمون می‌کند، گفت: استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب و جهادی در این مسیر می‌تواند گره‌گشا و پرفایده باشد.
سوادکوهی از برگزاری یک دوره توجیهی-آموزشی بانام «جهادگران کارآفرین» توسط کمیته امداد اصفهان و با همکاری حوزه بسیج دانشجویی استان در روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه خبر داد و افزود: 150 نفر از جوانان داوطلب جهادگر و دانشجویان بسیجی از سراسر استان به مدت دو روز در این دوره به فراگیری دانش ابتدایی موردنیاز برای فعالیت جهادی درزمینه اشتغال و کارآفرینی خواهند پرداخت.
وی به حضور معاون اشتغال کمیته امداد مرکز در این دوره اشاره کرد و گفت: این حاکی از اهمیت بالای هم‌افزایی با نیروهای جهادی در مسیر خودکفایی و توانمندی مددجویان برای کمیته امداد در سطوح کلان است.
سوادکوهی افزود: حجت‌الله عبدالملکی، معاون اشتغال کمیته امداد کشور با حضور در استان اصفهان ضمن بازدید از طرح‌های اشتغال این نهاد در دوره آموزشی جهادگران کارآفرین نیز حضوری ویژه خواهد داشت و به ارائه آموزش‌هایی در زمینه «تکنیک‌های کارآفرینی» خواهد پرداخت.
وی برنامه آموزشی این دوره را شامل مباحثی در زمینه مبانی و تکنیک‌های کارآفرینی، موانع فضای کسب‌وکار ایران و راهکار عبور از آن، ارزیابی اقتصادی طرح‌های سرمایه‌گذاری، منتورینگ و بازاریابی و همچنین مدیریت مالی بنگاه‌ها اعلام کرد و گفت: علاوه بر معاون اشتغال کمیته امداد مرکز، اساتید و مدرسان نمونه و مطرحی از سراسر کشور به ارائه آموزش‌های مورداشاره در این دوره خواهند پرداخت.
انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید