امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۹۳۸۷
گزارشگر : ۹۱
با مشارکت کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس انجام می‌شود؛

اعزام کوتاه قامتان استان سیستان و بلوچستان به مشهد مقدس

(سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۹

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اولین کاروان زیارت اولی شامل 25 نفر از اعضای انجمن کوتاه قامتان بلند همت با همکاری کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیر انجمن کوتاه قامتان بلند همت استان سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد در استان سیستان و بلوچستان به 157 هزار خانوار خدمات دهی می کند که جمعیت تحت حمایت 356 هزار نفر است.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با اعلام آمادگی این نهاد برای ارایه وام کارگشایی به کوتاه قامتان این استان، ادامه داد: ده نفر از اعضای انجمن کوتاه قامتان بلند همت استان سیستان و بلوچستان می‌توانند از تسهیلات کارگشایی این نهاد تا سقف 5 میلیون تومان بهره مند شوند.

عبادی با بیان اینکه اعطای سبد غذایی نقدی به ارزش 200 هزار تومان به 25 خانوار تحت پوشش این انجمن، گفت: اعزام یک اتوبوس 25 نفر کوتاه قامتان زیارت اولی با همکاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام (ره) در دستور کار قرار دارد.

در ادامه این دیدار مدیر انجمن کوتاه قامتان بلند همت در استان سیستان و بلوچستان گفت:انجمن کوتاه قامتان بلند همت  از سال 97 توسط وزارت کشور و  استانداری سیستان و تشکیل شد.

مریم نادری جاوید با اشاره به اینکه هم اکنون 90 نفر عضو این انجمن هستند، افزود: هدف این انجمن این است تا دوستان همنوع توانایی‌های خود را باور داشته باشند و به صورت گروهی به فعالیت اجتماعی بپردازند

مدیر انجمن کوتاه قامتان بلند همت استان سیستان و بلوچستان ضمن  تقدیر و تشکر از خدمات کمیته امداد امام (ره)، ادامه داد: کمیته امداد این استان علاوه بر حمایت از این انجمن نسبت کمک به 25 نفر در شهرستان زاهدان اقدام کردند.

وی اعلام کرد: تاکنون براساس پیگیری‌های انجام شده دوره های آموزشی مختلف در قالب آسیب‌های اجتماعی روحی روانی و بهداشت فردی برگزار شده است

نادری جاوید افزود: همچنین با مشارکت کمیته امداد امام (ره) و دفتر نماندگی آستان قدس رضوی شهرستان زاهدان برنامه ریزی شده سفر زیارتی برای اعضای این انجمن برگزار شود.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید